Розпочалося друге коло Чемпіонату України з футзалу

19 лютого 2019 року в місті Чернігові розпочалося друге коло Чемпіонату України з футзалу серед команд закладів вищої освіти Всеукраїнської футбольної асоціації студентів сезону 2018-2019 рр.

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Чернігівського Національного технологічного університету команда «Академія-ЧНТУ» приймала на своєму майданчику футболістів Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

Господарі вдало розпочали перший тайм  і вже до п’ятнадцятої хвилини вели в рахунку 3:1 та знову в черговий раз, перевищуючи ліміт порушень, втримати його не зуміли. На перерву команди пішли з перевагою гостей 4:3.

У другому таймі чернігівці раз за разом проводили небезпечні атаки у воріт суперників, але гості робили більш вдалі контрвипади. Господарі не реалізували 9-ти метровий штрафний удар, а кияни не реалізували пенальті. За останню хвилину наші футболісти забили два м’ячі, скоротивши до мінімуму відставання, та на жаль фінальний свисток арбітру розбив всі надії вболівальників на comeback своєї команди. У підсумку 7:6 на користь гостей.

Хлопці! Ми з Вами! Вперед до нових перемог!