Роль законності в діяльності кримінально-виконавчої служби

23 березня 2018 року науковим педагогічним складом кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії проведено науково-практичний семінар на тему: «Роль законності в діяльності кримінально-виконавчої служби».

У роботі семінару взяли участь завідувач кафедри Шумна Л. П., професор Пекарчук В.М., доценти Самофалов Л.П., Ребкало М.М., старший викладач Олійник В.С., викладачі кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Єрмак О.В., Карелін В.В., курсанти першого курсу юридичного факультету.

З доповідями виступили курсанти: Шепель В.В., Заспенко А.В., Корольов Є.М., Галушко Н.О., Паламарчук А.О., Личик О.В., доценти Самофалов Л.П., Ребкало М.М., старший викладач Єрмак О.В.

P80323-105559 P80323-105804

У дискуP80323-105348сії взяли участь доктор юридичних наук Шумна Л.П., доктор історичних наук Пекарчук В.М., курсанти 112 навчальної групи.

Підсумки науково-практичного семінару підбили доценти Ребкало М. М. та Самофалов Л.П.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права