Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу

28–29 вересня 2020 року начальник кафедри психології кандидат психологічних наук, доцент Оксана Мірошниченко взяла участь у міжнародній науковій конференції «Роль інформації та технологій в побудові посткоронавірусного світу», організатором якої виступила Вища технічна школа в Катовіце, республіка Польща. Конференція відбулась у дистанційному форматі з використанням zoomплатформи.

зображення_viber_2020-09-28_12-55-22 — копия (2)На конференції обговорювалась роль інформації та технологій у розвитку освіти, економіки та управлінні в посткоронавірусному світі. А також місце інформації та технологій у житті суспільства після пандемії.

За результатами роботи конференції буде опублікована електронна версія колективної монографії.

Кафедра психології