Реформування системи освіти: досвід країн ЄС

Доцент кафедри іноземних мов Шендерук Олена Борисівна брала участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Економічні і соціальноорієнтовані проблеми сучасного світу» (16 жовтня 2019 р.) у Вищій технічній школі м. Катовіце, Республіка Польща та в роботі науково-методичного семінару «Реформування системи освіти: досвід країн ЄС» (18 жовтня 2019 р.) м. Братислава, Словаччина.

У рамках наукових заходів відбулися виступи експертів, які ділилися своїм досвідом. Зустріч з науковцями з різних країн дала можливість познайомитись з авторитетною думкою, отримати кваліфіковану консультацію та вислухати слушну пораду. Крім того, це була хороша нагода попрактикуватися в живому спілкуванні з носіями мови та дізнатися про особливості навчального процесу в інших країнах.