Презентація Літопису навчального закладу

10 липня 2017 в Академії відбулась презентація книги «Літопис навчального закладу: від школи міліції до Академії», за редакцією ветеранів навчального закладу: Синиці Володимира Панасовича – начальника школи міліції (з 1982 по 1984 роки), полковника, ветерана органів внутрішніх справ; Прохоренка Миколи Олексійовича – начальника школи міліції (з 1987 по 1992 роки), полковника, ветерана органів внутрішніх справ, заслуженого працівника Міністерства внутрішніх справ СРСР; Євдокимова Олексія Васильовича – начальника училища внутрішніх справ (з 1992 по 1996 роки) генерала, ветерана органів внутрішніх справ.

У заході взяли участь керівництво Академії, ветерани навчального закладу, співробітники та курсанти Академії.

Презентований літопис охоплює значний і важливий період історії Академії та присвячений 40-річній історії від дня створення. Ювілей – це ще одна приємна нагода відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи, самовіддану працю керівництва та викладачів закладу, завдяки яким виховано не одне покоління фахівців, які зробили чималий внесок у розвиток кримінально-виконавчої служби.

Зі вступним словом виступив проректор Академії полковник внутрішньої служби Чебоненко Станіслав Олегович, який зупинився  на теперішніх  досягненнях навчального закладу, а також подякував авторському колективу за створення якісного видання.

До слова були запрошені Володимир Петрович Синиця, Микола Олексійович Прохоренко, Олексій Васильович Євдокимов, Віктор Іванович Свинарьов, Володимир Несторович Скрипка, які розповіли про історію створення, вікові етапи та визначні події, що увійшли до презентованого видання. Вони наголосили, що історія Академії є частиною історії України.

У книзі висвітлено багато років плідної та наполегливої праці керівництва навчального закладу, викладацького колективу, працівників. 40 років від дня заснування школи міліції залишили по собі справді знакові історичні сторінки безперервного розвитку навчального закладу, його випускників. На думку ветеранів, видання дозволить зберегти кращі традиції різних поколінь викладачів і всіх, хто навчався в цьому закладі.

Колектив Академії Державної пенітенціарної служби перегорнув ще одну сторінку своєї славетної історії, щоб із помноженим натхненням долати нові вершини на педагогічній ниві.