Презентація книги Вадима Бойка «На край землі»

27 лютого 2017 року курсанти та співробітники Академії відвідали презентацію книги Вадима Бойка «На край землі».

Науково-публіцистичну книжку під назвою «На край землі» презентували в обласній бібліотеці імені Короленка. Мова у книзі йде про переселення людей з Лівобережної України до Південно-Уссурійського краю (1883-1894 рр.). Для виходу книги знадобилось 20 років праці, пошуку та досліджень в архівах. Про причини, що змушували наших земляків шукати кращої долі, про умови переселення, облаштування селян на нових місцях та їхню подальшу долю розповів автор книги, кандидат історичних наук Вадим Бойко.

В обговоренні книги взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України Петро Шаповал,  директор Державного архіву Чернігівсь2кої області, кандидат наук з державного управління Раїса Воробей, директор Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського Сергій Лаєвський, відомий український письменник Олексій Брик, завідувач кафедри Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені  О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, кандидат історичних наук Олег Воронко, редактор обласної газети «Деснянська правда» Людмила Пархоменко, історик Олена Ісаєнко.

Мистецьким подарунком автору стала українська народна пісня «Ой, хмелю, мій хмелю» у чудовому виконанні викладача Чернігівського національного технологічного університету Сергія Товкача.

До привітань приєднались курсанти та співробітники Академії.

Сектор виховної та психологічної роботи