Представники Академії завітали до учнів смт Седнів та с. Киселівка

Головними напрямками профорієнтаційної роботи в Академії Державної пенітенціарної служби є пошук та зацікавлення найкраще підготовлених випускників загальноосвітніх навчальних закладів для вступу до Академії, а також презентація вишу, який готує висококваліфікованих фахівців.

IMG_20171128_12503528 листопада 2017 р. у рамках профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники Академії: помічник ректора д.ю.н., професор Денисова Т. А., завідувач кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу д.ю.н., професор Ніщимна С. О., начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки к.ю.н. Боднар І. А., начальник аспірантури к.ю.н. Крупко Я. М., доцент кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології к.ю.н. Іваньков О. І. – разом зі студентами та курсантами юридичного факультету та факультету пробації взяли активну участь у проведенні зустрічей з майбутніми абітурієнтами Чернігівського району.

Під час відрядження до смт Седнів (зокр. Седнівського навчально-виховного комплексу) та с. Киселівка було організовано зустрічі з учнями одинадцятих класів з демонстрацією різноманітних друкованих (буклетів, плакатів, оголошень тощо) та відеоінформаційних матеріалів.

Протягом двогодинного виступу з презентацією потенційним абітурієнтам гості донесли інформацію про структуру Академії Державної пенітенціарної служби, факультети та спеціальності, за якими здійснюється навчання, а також про культурне, спортивне життя курсантів та студентів і їхні найвизначніші досягнення.

Окремо представники Академії наголосили на тому, що заклад пропонує близько 300 бюджетних місць.

Бесіди пройшли в режимі дружньої співпраці організаторів та старшокласників.  Після зустрічей у школярів залишилося приємне враження.

Гості охоче відповіли на запитання і висловили сподівання на подальшу співпрацю з майбутніми абітурієнтами.

IMG_20171128_130836