Представники Академії вшанували героїв-захисників

Напередодні Дня захисника України представники Академії вшанували всіх героїв-захисників, полеглих за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У сквері ім. М. Попудренка відбулася церемонія покладання квітів до братської могили воїнів, які загинули восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів, меморіальних стел Героям Небесної Сотні та загиблим героям Чернігівщини – учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. В урочистостях взяли участь керівники області та міста, представники об’єднань громадян, військові.

Учасники зібрання Хвилиною Мовчання вшанували усіх загиблих воїнів різних епох української історії. Заупокійну літію відправив настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, секретар Чернігівської Єпархії Православної церкви України, протоієрей Роман Кіник. Під час виконання Гімну України прозвучав військовий салют.

Після урочистої церемонії покладання квітів присутні мали можливість відвідати тематичну виставку, підготовлену Українським інститутом національної пам’яті до Дня захисника України. Проєкт «Проти Голіафа» – про жінок і чоловіків українського визвольного руху, які кинули виклик двом тоталітарним режимам і завдяки яким на мапі світу зараз є вільна Україна.

По закінченню загальноміських заходів, ректор Академії ДПтС  полковник внутрішньої служби Тогочинський Олексій Михайлович привітав зі святом та  нагородив військовослужбовців оперативного командування “Північ”.