Практика в органах самоврядування і державної влади

20 лютого в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова, які навчатимуться в Центрі за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» з 19 по 30 березня 2018 року.

На збори запрошені студенти Академії Державної пенітенціарної служби та інших вишів.

Студенти взяли участь в анкетуванні, зокрема, висловили думки стосовно запитання: «Чим мене приваблює державна служба?» та пройшли тестування на знання Конституції України і Закону України «Про державну службу».

Далі студенти будуть проходити практику в органах місцевого самоврядування, державної влади та відвідають Верховну Раду України.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради