Помічники Святого Миколая  привітали дітей

Курсанти, студенти та працівники Академії на передодні  новорічних свят стали помічниками Святого Миколая й подарували хороший настрій та подарунки дітям.

14 грудня представники Академії привітали з Днем Святого Миколая дітей з вадами здоров’я Чернігівської спеціальної школи № 1 Чернігівської міської ради та передали їм подарунки – солодкі гостинці, книги та розвивальні ігри.

18 грудня до вихованців Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей від 3 до 18 років завітав Святий Миколай разом з іншими казковими героями. На дітей чекала цікава новорічна програма, казкові перевтілення, веселі конкурси та подарунки. Також усі охочі могли долучитись до майстер-класу з розпису екосумок. Це захопливе заняття не залишило байдужими нікого.

Подібні заходи роблять дітей добрішими, дарують радість та позитивні емоції.