Підписано меморандум про співпрацю молодих учених

24 листопада 2020 року між Науковим товариством курсантів (студентів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих учених Академії Державної пенітенціарної служби в особі голови – Олександра Васильченка, з одного боку, та Чернігівським осередком Ліги студентів Асоціації правників України в особі голови осередку – Вероніки Приходько, з іншого, було укладено меморандум про співпрацю. Визначено наступні пріоритетні напрямки взаємодії:

• Здійснювати співпрацю на партнерських засадах у сфері організації, проведення заходів різного юридичного спрямування для підвищення компетентностей, удосконалення знань і навичок студентів (курсантів)-правників.
  • Також було окреслено завдання сприяти підвищенню активності здобувачів вищої освіти у громадсько-суспільному житті та професійному середовищі.
  • Спільні заходи та проєкти анонсуватимуться на сторінках обох сторін.

Після підписання меморандуму обговорено плани щодо взаємодії на найближчі 3 місяці.