Меморандум про співпрацю з Київським НДІ судових експертиз

26 грудня 2018 року курсанти та науково-педагогічні працівники Академії ДПтС відвідали Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, де ознайомились з експертною, методичною та науковою діяльністю закладу. Під час цікавої екскурсії, яку провели співробітники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, вихованці та викладачі Академії мали змогу ознайомитись з історією становлення та розвитку однієї з найстаріших експертних установ України. Під час спілкування з експертами лабораторії криміналістичних видів досліджень КНІДСЕ отримали масу позитивних вражень, корисної та цікавої інформації про особливості проведення психологічних, відео- та фототехнічних досліджень, технічних досліджень документів, досліджень матеріалів, речовин та виробів.

У ході зустрічі відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз та Академією Держаної пенітенціарної служби. Відповідна ініціатива сприятиме реалізації спільної науково-практичної діяльності та освітянським заходам у сфері захисту прав людини за умов реформування пенітенціарної системи та розвитку судово-експертної діяльності.