Обмін досвідом з працівниками  центру психологічної служби

27 вересня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського для офіцерів курсів підвищення кваліфікації, психологів відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань і слідчих ізоляторів ДКВС України старший викладач кафедри психології Уляна Настояща організувала зустріч з метою обміну досвідом з працівниками Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області.

Директор Центру Олена Антоненко ознайомила присутніх з основними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, структурою та завданнями психологічної служби системи освіти. Під час обговорення було визначено низку напрямків та проблем, які є спільними для психологічних служб обох структур щодо надання психологічної допомоги своїм цільовим групам. Зокрема, актуальними є профілактичні та корекційні заходи стосовно формування навичок вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом, саморегуляції та соціальної адаптивності.

Методист Центру Ірина Лісовецька поділилась досить цікавим і корисним досвідом роботи щодо соціальної реабілітації та психологічної допомоги сім’ям учасників бойових дій. Ознайомила психологів з основними проблемами, з якими стикається воїн АТО, їх рідні та діти в період соціалізації, які методики для успішної адаптації доцільно використовувати працівникам психологічної служби, яких правил слід дотримуватися в роботі з означеною категорією осіб.