Новорічне свято для дітей співробітників Академії

22 грудня 2018 року на території другого навчального корпусу Академії Державної пенітенціарної служби відбулося свято зустрічі Нового 2019 року для дітей співробітників Академії. Діти різного віку в карнавальних костюмах разом зі своїми батьками мали змогу поринути у справжнє театралізоване дійство напередодні святкування Нового року. Дійовими особами цього свята були курсанти нашого навчального закладу. З великою радістю діти зустріли появу Діда Мороза та Снігуроньки, а ті, у свою чергу, своїми чарами запалили вогники на святковій ялинці та вручили новорічні подарунки, на які з нетерпінням чекали дітлахи.

Новий рік – одне з найдавніших і найулюбленіших свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають та з нетерпінням чекають люди.