Новий склад курсантсько-студентського самоврядування

У жовтні шляхом таємного голосування головою курсантського та студентського самоврядування Академії Державної пенітенціарної служби обрали курсанта 3 курсу юридичного факультету, сержанта внутрішньої служби Олександра Васильченка.

23 жовтня відбулись збори студентського та курсантського самоврядування.
Склад самоврядування (голови секторів) було переобрано шляхом голосування на загальних зборах самоврядування всіх рівнів.
Оновлений склад почав активно займатись обговоренням планів на найближчий час та спілкувались про всебічний розвиток ініціатив в Академії.
Також на зборах вирішили створити групу у Фейсбуці, до якої запрошуватимуться всі курсанти, студенти, слухачі та викладачі Академії задля поширення корисної та цікавої інформації (заходи, які плануються в Академії, по Україні та ін.).