Науково-практичний семінар «Бій під Крутами»

27 січня 2017 року в читальному залі бібліотеки Академії відбувся науково-практичний семінар «Бій під Крутами».

В заході взяли участь курсанти і студенти 1-го курсу, професорсько-викладацький склад кафедри гуманітарних і соціально-економічних дисциплін, співробітники бібліотеки Академії і сектора виховної та психологічної роботи.

Семінар розпочався з вітального слова викладача кафедри гуманітарних і соціально-економічних дисциплін доцента, кандидат історичних наук Попружної Алли Василівни яка відмітила важливість та актуальність проведення семінару. Алла Василівна розповіла присутнім про Українські національно-визвольні змагання 1917-1921 рр. та їх значення.

Із доповідями виступили курсанти 1-го курсу. На особливу увагу заслуговує доповідь Заголія Андрія – «Фрагмент спогадів голови Генерального Секретаріату ЦР УНР Дмитра Дорошенка» та Запорожець Ольги – «Збройні сили на захисті української незалежності 1917-1921 рр.». Виступи супроводжувались мультимедійною презентацією.

Вшанували пам’ять героїв Крут курсанти Васильченко Олександр та Мокрій Антон, які прочитали вірші Павло Тичина «Пам’яті тридцяти» та О. Олеся «Під Крутами» відповідно.

Наприкінці заходу відбулась презентацію виставки наукової та художньої літератури, присвяченої національно-визвольній революції 1917-1920 рр. та подіям на станції Крути 29.01.1918 р., яку провела завідувач бібліотеки Академії Пагуба Аліна Євгеніївна.