Міжвузівський круглий стіл «Проблеми інтелектуальної власності»

29 листопада 2018 року в рамках «Тижня права» курсанти 3-го курсу Академії ДПтС під керівництвом доцента кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, майора внутрішньої служби Шамрук Н. Б. взяли активну участь у роботі міжвузівського круглого столу на тему «Проблеми інтелектуальної власності: історія та сучасність» на базі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені  О. М. Лазаревського.

Захід очолив директор інституту, кандидат історичних наук, професор Коваленко О. Б. У ході засідання було порушено та обговорено низку наукових питань, які спонукали студентів та курсантів до жвавої дискусії. Матеріали круглого столу стануть поштовхом та підґрунтям для наукового пошуку молодих дослідників.

Кафедра адміністративного, цивільного

та господарського права і процесу