Міжнародна науково-практична конференція в режимі онлайн

22-23 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулася міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики в галузі права, освіти, соціальних та поведінкових наук – 2021».

Серед учасників конференції були представники закладів вищої освіти та наукових установ як з України, так і зарубіжних країн, зокрема: Республіки Казахстан та Республіки Білорусь. У цьому заході взяли також участь практичні працівники, які поділилися власним досвідом та знаннями у сферах захисту прав і свобод людини, виконання кримінальних покарань, протидії злочинності.

Академія вдячна співорганізаторам конференції, а саме: Міністерству юстиції України, Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Дунайському інституту Національного університету «Одеська морська академія», Сумському державному педагогічному університету імені А. С. Макаренка, Барановичському державному університету, Полоцькому державному університету, Вищій технічній школі в Катовіце, Інституту психології Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ, Костанайській академії Міністерства внутрішніх справ Республіки Казахстан імені Шракбека Кабилбаєва.