Менські школярі завітали до Академії

У рамках програми патріотичного виховання, просвітницької та профорієнтаційної роботи серед молоді до Академії Державної пенітенціарної служби завітали школярі менської школи-гімназії та школи ім. Т.Г. Шевченка.

Учням було презентовано навчальний заклад, відбулась  демонстрація зразків озброєння, проведено роз’яснення та консультації з особливостей цьогорічної вступної компанії, тощо.

Також гості навчального закладу відвідали виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті», яка експонується в Академіїї. Ініціатором створення виставки є батько  загиблого героя – Андрія Миколайовича  Шанського, Микола Миколайович Шанський, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщина». Метою виставки є висвітлення подій на Сході України, розповідь про загиблих в результаті військової агресії Російської Федерації українських солдатів та добровольців, виховання патріотичних, відповідальних за долю України громадян.