Культурно-просвітницький захід до річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка

Співробітниками загальної бібліотеки спільно з кафедрою гуманітарних та соціально-економічних дисциплін академії, в рамках засідання літературного клубу, було організовано культурно-просвітницький захід до річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка на тему: «Світова велич генія українського народу».

В заході взяли участь курсанти та студенти різних курсів, працівники бібліотеки та викладачі. Курсанти юридичного факультету Цаб Леся, Курінчик Світлана, Трубілко Микола та Іванкевич Владислав представили біографічні доповіді на тему: «Відоме і невідоме про життя та творчий шлях Т.Г.Шевченка».

Ведуча свята завідувач загальної бібліотеки А.Є. Пагуба провела вікторину на знання біографії та творчості Великого Кобзаря. Учасники давали точні та змістовні відповіді.

Бібліотекар Н.О.Дудка зробила аналіз творчості Т.Г. Шевченка на тему: «У кожній думці Кобзаря живе могуття України», наголосивши на їх актуальності в час сьогодення. Всі учасники декламували вірші відомого поета.

В бібліотеці облаштована постійно діюча виставка літератури присвяченої Т.Г.Шевченку.