Круглий стіл «За Гідність і Свободу»

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбувся круглий стіл «За Гідність і Свободу», в якому взяли участь співробітники Північно-східного міжрегіонального відділу Управління забезпечення політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті, студенти Чернігівського інституту імені Герої Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП», представники «Національного корпусу».

За сприяння викладачів кафедри економіки та соціальних дисциплін та кафедри іноземних мов активну участь у роботі круглого столу взяли курсанти ІІ курсу юридичного факультету Академії Державної пенітенціарної служби Анастасія Воленко та Максим Волков.

Під час заходу учасники намагались узагальнити основні події Революції Гідності у 2013–2014 рр., порівняти події, які розгорталися на Чернігівщині та в Україні загалом. Зокрема, Олександр Тарнавський як активний учасник Майдану поділився у своєму виступі спогадами про події.
Курсанти Академії Анастасія Воленко та Максим Волков доповіли про мистецтво революції Гідності та історію пісні «Пливе кача».

Під час круглого столу для його учасників і гостей проведено огляд вітчизняної та зарубіжної літератури, що зберігається в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка.