Круглий стіл присвячений Міжнародному дню прав людини

08 грудня 2020 року був проведений круглий стіл на тему «Забезпечення прав і свобод людини та громадянина як чинник прогресу суспільства», присвячений Міжнародному дню прав людини, який відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН.

Захід організовано кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права. Під час круглого столу розкрито поняття й ознаки прав людини як об’єкта захисту, охарактеризовано способи реалізації та захисту прав людини і громадянина, зроблено аналіз зарубіжного досвіду реалізації та захисту прав людини і громадянина, а також інші питання, які висвітлено науково-педагогічними працівниками кафедри та курсантами першого та другого курсу Академії. Захід відбувся в онлайн-форматі через платформу Zoom.

20201208_163220