Кримінологічна асоціація оголосила результати конкурсу статей

25 лютого 2017 року під час щорічного засідання Кримінологічної асоціації України були оголошені результати конкурсу статей, опублікованих у збірнику наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» з кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології у 2016 році.

Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Академії Державної пенітенціарної служби Денисова Тетяна Андріївна була нагороджена Дипломом ІІ ступеня за перемогу в конкурсі статей, опублікованих у збірнику наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» за напрямом «Актуальні теоретичні та прикладні проблеми кримінального права».

IMG_5763

Конкурс статей, опублікованих у збірнику наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України», – це щорічне, добровільне представлення авторами наукових статей, опублікованих у Віснику Кримінологічної асоціації України протягом календарного року, на розгляд конкурсної комісії, до складу якої входять Президія Кримінологічної асоціації України та редакційна колегія збірника наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України».

Конкурс статей заснований Кримінологічною асоціацією України, співорганізаторами якого виступають Харківський національний університет внутрішніх справ, Університет Англія Раскін, Чеське кримінологічне товариство, Празький інститут досліджень з питань безпеки (PSSI).

Метою Конкурсу є підвищення авторитетності, популярності, доступності й поширеності наукового фахового видання «Вісник Кримінологічної асоціації України», якості наукових досліджень, які в ньому публікуються, підвищення рівня персональної відповідальності авторів за зміст публікацій і рецензентів – за якість здійснюваного рецензування.

Вітаємо Тетяну Андріївну з отриманням заслуженої відзнаки та бажаємо творчої наснаги та успіхів у подальшій науковій діяльності!