Конкурсний відбір на кафедрі військової підготовки

У період з 12 по 14 червня 2019 року в Академії Державної пенітенціарної служби пройшов перший етап конкурсного відбору громадян України для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу для Збройних Сил України та інших військових формувань на кафедрі військової підготовки Академії.

У конкурсному відборі взяло участь близько 60 охочих – курсантів, студентів Академії, студентів інших закладів вищої освіти міста Чернігова, а також громадяни України, які виявили бажання на добровільних засадах проходити військову підготовку на кафедрі військової підготовки Академії.

Уході конкурсного відбору оцінювались рівень фізичної підготовленості, допризовної підготовки та проводився професійно-психологічний відбір кандидатів до проходження військової підготовки.

Військова підготовка громадян, які пройшли конкурсний відбір та зараховані для проходження військової підготовки на кафедрі військової підготовки Академії, буде проводитись протягом двох років навчання на базі кафедри військової підготовки та військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України. Після завершення програми військової підготовки громадянам буде присвоєно військове звання молодший лейтенант запасу.

Другий (додатковий) етап конкурсного відбору для проходження військової підготовки буде проведено у вересні 2019 року. Документи для зарахування кандидатами до проходження конкурсного відбору можна подавати до 30 серпня 2019 року до відбіркової комісії кафедри військової підготовки Академії на адресу: м. Чернігів, вул. Шевченка, 103, 14027, тел. (04622)3-36-46.