Гран-прі фестивалю «Поклик серця»

26 та 27 жовтня курсанти Академії Державної пенітенціарної служби взяли участь у відкритому міському фестивалі-конкурсі української патріотичної пісні «Поклик серця», який відбувся в Міському Палаці культури.

Мета заходу – популяризація пісень громадянського та національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу; виховання в молодого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого; пошук і відкриття творчо обдарованих виконавців, авторів текстів та музики, пісень патріотичного спрямування; поширення серед юнацтва та молоді кращих зразків музично-пісенної творчості.

За результатами оцінок журі курсант 3 курсу юридичного факультету Дарія Руденок виборола Гран-прі фестивалю, курсант 3 курсу факультету пробації Ольга Харковенко посіла почесне 3 місце, курсант 3 курсу факультету пробації Яна Єльцова стала дипломантом цього заходу.

Вітаємо наших переможців!