Дотримання прав дитини в сучасній правовій державі

15 червня кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права було проведено науково-практичний семінар з теми «Дотримання прав дитини в сучасній правовій державі».

У заході взяли участь курсанти 122 навчальної групи, викладачі кафедри, начальник кафедри економіки та соціальних дисциплін, доктор економічних наук Гончаренко О.Г., викладач Чернігівського національного технологічного університету, кандидат наук з державного управління Харченко Ю.П. У ході семінару було озвучено низку проблем, пов’язаних із реалізацією прав дитини як у міжнародному, так і національному законодавстві, прозвучали слушні пропозиції з боку доповідачів стосовно вдосконалення чинного законодавства щодо прав дитини.