До уваги здобувачів вищої освіти!

Шановні здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники! В період карантину навчання в Академії здійснюється з використанням елементів дистанційних технологій. Завдання для самостійного опрацювання та програми атестації здобувачів містяться в силабусах навчальних дисциплін розміщених на сайті Академії в розділі «Освітній процес» – «Навчально-методичні матеріали з навчальних дисциплін». З питань отримання роз’яснень та консультацій звертайтесь за електронною поштою кафедр.

Кафедра фізичного виховання: dots.8113023@gmail.com

Кафедра економіки та соціальних дисциплін: oksana1915-1@ukr.net

Кафедра іноземних мов: borisenko-irina@ukr.net

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права: lari05@ukr.net

Кафедра кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології: tagsad@i.ua,

Кафедра психології: mirok200067@gmail.com

Кафедра педагогіки та гуманітарних дисциплін:  kafedrapgd@ukr.net

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу: svetan05@ukr.net

Кафедра тактико-спеціальної підготовки: ivbodnar@ukr.net

Для організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, додатково до Viber, Telegram й соціальних мереж, можуть бути використані сервіси Google Classroom, Всеосвіта (створення та проведення тестування), Zoom, Skype, TeamViewer та ін.

Також рекомендовано використовувати можливості безкоштовних онлайн курсів навчальних сайтів:

З питань, щодо організації навчання в період карантину пишіть на електронну пошту: hortussapientia@gmail.com