Дискусійний майданчик

28 квітня 2021 року в Академії ДПтС кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу було проведено онлайн дискусійний майданчик на тему: «Відшкодування шкоди за законодавством України», присвячений 25-й річниці Конституції України.

У роботі дискусійного майданчика взяли участь курсанти, слухачі та викладачі Академії Державної пенітенціарної служби. Мета заходу – розгляд проблемних питань, пов’язаних з відшкодуванням завданої шкоди учасникам цивільних правовідносин.

Із вступним словом до присутніх звернувся доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу кандидат юридичних наук Самофалов Олександр Леонідович. Він привітав учасників та звернув особливу увагу на важливість цієї тематики.

Курсанти 131 навчальної групи в свою чергу розкрили поняття та ознаки відшкодування шкоди та дали характеристику процедури відшкодування.