Дискусійний майданчик “Антикорупційна політика”

23 січня 2018 року згідно з програмою навчально-методичного збору для викладачів центрів підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу організувала та провела дискусійний майданчик на тему «Впровадження антикорупційних політик у державних органах та установах: покрокові алгоритми та законодавчі аспекти регулювання цієї сфери».

У дискусійному майданчику взяли участь начальник кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, д.ю.н., професор Ніщимна Світлана Олексіївна; начальник відділу виховної та психологічної роботи, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Академії підполковник внутрішньої служби Вороніна Світлана Василівна; доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук Ткаченко Олександр Григорович; викладачі центрів підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України; персонал Академії.

Метою дискусійного майданчика було поглибити та розширити знання учасників з питань адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, розкрити основні характерні риси антикорупційного законодавства, проаналізувати новації законодавства про притягнення до відповідальності за корупційні діяння персоналу ДКВС України, розглянути питання профілактики та виховної роботи серед персоналу ДКВС України.

Загалом дискусія мала конструктивний характер, атмосфера дискусійного майданчика відображала зацікавленість учасників у обговоренні питань. У заключних виступах відзначили важливість таких заходів, наголосили на їх високому рівні та користі як для викладачів центрів підвищення кваліфікації, так і для персоналу Академії.

Кафедра адміністративного, цивільного та

господарського права і процесу