«День куратора»: креативно, пізнавально, спортивно

Протягом осені І семестру 2018–2019  навчального року куратори навчальних груп Академії творчо, креативно, пізнавально, спортивно проводили дозвілля в рамках «Дня куратора» з курсантами та студентами.

Активно залучали молодь до спортивних заходів підполковник внутрішньої служби Сикал М. М., організувавши з курсантами 133 н. г. змагання з настільного тенісу та перегони на роликах. Доцент кафедри іноземних мов Шендерук О. Б. разом з курсантами 111 н. г. взяла участь у змаганнях з пейнтболу. Куратор 122 н. г., підполковник Ткаченко О. Г. залучив курсантів до здолання туристичного маршруту в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина».

Культурне дозвілля обрали під керівництвом майора внутрішньої служби Шамрука Н. Б. курсанти 132 н. г., відвідавши концерт органної музики в костьолі Зішестя Святого Духа. Курсанти 121 н. г. за сприяння куратора, доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін, підполковника внутрішньої служби Попружної А. В. взяли участь у мистецькому заході «Українське весілля» в музеї імені В. В.Тарновського.

Куратори – професор кафедри педагогіки Ткаченко І. В., професор кафедри економіки та соціальних дисциплін Кравчук А. В., доцент кафедри психології Дем’яненко Ю. О., доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін, лейтенант внутрішньої служби Сіренко К. Ю., доцент кафедри педагогіки Шумейко З. Є., доцент кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, підполковник внутрішньої служби Іваньков О. І. неодноразово проводили пізнавальні екскурсії історичними місцями давнього Чернігова.

У рамках «Дня куратора» доцент кафедри психології, майор внутрішньої служби Борець Ю. В. та старший викладач кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології, майор внутрішньої служби Олефір Л. І. організували з курсантами 115 і 123 н. г. перегляд пригодницької комедії «Скажене весілля» в кінопалаці «Мультиплекс». Куратор 143  н. г., старший викладач кафедри фізичної підготовки Головач А. А. організував дозвілля курсантів у розважальному комплексі «Hollywood».