Дебатна гра «Недоторканність суддів. За і проти»

21 травня 2021 року в рамках відзначення 25-річчя Конституції України науково-педагогічними працівниками кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу було організовано та проведено дебатну гру для курсантів першого курсу Академії на тему: «Недоторканність суддів. За і проти».

Відповіді команд оцінювали судді з числа науково-педагогічних працівників кафедри. Учасники дебатів продемонстрували належний рівень ораторського мистецтва, критичного мислення, навички обґрунтовувати та доводити власні погляди.

У результаті запеклої боротьби перемогу отримала команда «Уряду», яку представляли Ірина Борко, Марія Єрофєєва та Юлія Федорова. Вітаємо команду переможців та бажаємо подальших звершень.

Кафедра адміністративного,

цивільного та господарського права і процесу