Чернігівські журналісти на один день стали курсантами

21–22 лютого в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась неординарна подія – випробування для чотирьох представників чернігівських мас-медіа «День з життя курсанта Академії ДПтС».

Кореспонденти прожили один день за графіком курсантів Академії Державної пенітенціарної служби, щоб пізнати всі тонкощі та аспекти життя курсантів.

В експерименті взяли участь: Олександр Малаш – міський портал Gorod.cn.ua, Лілія Мельник – ЧОДТРК «СіверЦентр», Юлія Мурашко – телеканал «Дитинець» та Ігор Юхрименко – обласне радіо.

21 лютого о 18.00 журналісти прибули до Академії, де їх зустрів перший проректор Академії Олександр Іванович Олійник, проректор Академії полковник внутрішньої служби Олексій Петрович Шеремета, начальник юридичного факультету полковник внутрішньої служби Сергій Васильович Царюк та начальник сектора зв’язків зі ЗМІ та громадськістю підполковник внутрішньої служби Світлана Петрівна Ющенко. Після знайомства та екскурсії закладом відбулося заселення у гуртожиток та отримання курсантської форми. Потім інструктаж начальника режимно-стройової служби, вечеря, вечірня перевірка та відбій.

Другий день був насиченим. Підйом о 06.00, зарядка, ранковий огляд, сніданок та розвід на заняття. З 08.30 і до обідньої перерви новоспечені «курсанти» разом із третьокурсниками вивчали криміналістику, спеціальну фізичну підготовку та кримінальне право, де брали активну участь, за що їх і відзначили викладачі. Після ситного обіду – дозвілля, участь у правовому театрі. Дуже вразила журналістів майстерність та влучність курсантів Академії під час виконання вправ зі стрільби.

На завершення – підбиття підсумків та обмін враженнями із ректором Академії полковником внутрішньої служби Олексієм Михайловичем Тогочинським. Кожен із журналістів висловив свої враження та побажання щодо життя та навчання курсантів. Ректор подякував за участь і вручив кожному представникові ЗМІ свідоцтво про успішне проходження випробування «День з життя курсанта Академії ДПтС».

Будемо чекати творчих репортажів про те, як жилося та навчалося журналістам у курсантській формі в нашому навчальному закладі.