Бронза Чемпіонату силових структур з мініфутболу

Протягом десяти днів на спортивній базі оперативного командування «Північ» проходили змагання з мініфутболу серед команд силовиків Чернігівського гарнізону. За перемогу боролися 11 команд. Чемпіонат такого масштабу відбувся вперше і присвячений він двом важливим датам – Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності нашої держави.
Саме в День Незалежності України і відбувся фінал змагань, в якому футболісти Академії вибороли третє місце, а команда 22-го окремого батальйону Національної гвардії України перемогла збірну Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з рахунком 4:2 і зайняла перше місце!
Командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний привітав та нагородив переможців Чемпіонату.