Активний відпочинок – заряд бадьорості та енергії

Кафедра фізичної підготовки та відділ магістратури організували для магістрів Академії ДПтС активний відпочинок – катання на лижах. Для цього обрали спортивну лижну базу Олімпійського резерву, розташовану на околицях Чернігова.

Лижний сезон у розпалі і хоча досвід катання мають далеко не всі, цікаву ініціативу активного відпочинку підтримали одноголосно, навіть ті слухачі магістратури, які вперше у своєму житті опановували цей вид спорту. Адже допомагали їм у цьому досвідчені викладачі кафедри фізичної підготовки.

Кожна пора року дарує нам нові можливості зарядитися енергією та бадьорістю! У великому місті інколи не вдається відчути справжню зимову атмосферу, але чудова сніжна погода, яка в ці дні панує в нашому краї, дала змогу весело, а головне, активно провести своє дозвілля!

Дозвілля магістрів Академії ДПтС (відео)