«Академія-ЧНТУ»  чемпіонат України з футзалу

18 грудня 2019 року в місті Черкаси відбувся черговий тур чемпіонату України з футзалу серед закладів вищої освіти Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС) сезону 2019–2020 рр.

Господарі – команда «Рятівник» Черкаського інституту пожарної безпеки імені Героїв Чорнобиля – випробовували на міцність збірну команду двох навчальних закладів м. Чернігова: Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Національного технологічного університету.

Команда з Черкас відразу дала зрозуміти, що боротьба буде запеклою і вже у дебюті матчу відкрила рахунок. Наші хлопці намагалися відновити рівновагу у грі, застосовуючи пресинг по всьому майданчику, але більш досвідчені футболісти «Рятівника» використали контратаку та забили другий м’яч. Надалі чернігівці мали декілька стовідсоткових моментів, але неймовірна гра воротаря господарів і бокова стійка воріт не дозволили змінити хід поєдинку.

У другому таймі футболісти команди «Академія-ЧНТУ» не збиралися закритися у захисті, раз по разу використовуючи тактику застосування «п’ятого гравця», проте це не принесло позитивного результату, залишивши рахунок на табло черкаського спорткомплексу «Будівельник» незмінним.

Хлопці, незважаючи ні на що, ми у Вас віримо і пишаємося!