Флешмоб «22 pushup challenge» на підтримку учасників бойових дій

26 січня 2017 року Академія Державної пенітенціарної служби прийняла естафету від Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції у всесвітньому флешмобі «22  pushup   challenge » на підтримку учасників бойових дій із  посттравматичним синдромом. Більше 40 викладачів та курсантів на плацу Академії виконали 22 віджимання і передали естафету  Харківському національному університету внутрішніх справ.

Всесвітня акція «22  Pushup   Challenge » спрямована на те, щоб привернути увагу громадськості до соціальних та психологічних проблем військових ветеранів, які після тривалої служби повертаються до мирного життя та адаптуються до «нового» оточення, а також допомагає акумулювати ресурси для різних ветеранських реабілітаційних програм.

IMG_1233

Спершу цю естафету розпочали у США, після того, як Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед американських ветеранів. З’ясувалось, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки. Аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми, було запроваджено флешмоб, умовою якого стало 22-разове віджимання протягом 22 днів.

– Ми  прийма ємо цю естафету,  по-перше,  щоб   суспільство  не забувал о  воїнів, які повернулись із зони бойових дій на Сході України. Їх потрібно пам’ятати. Їм потрібно допомагати. Ї м  необхідн а  підтрим ка   кожен день. А по-друге, пропагувати  об’єднавчу ідею здорової та сильної нації, як тілом, так і духом , – зауважив начальник юридичного факультету Сергій Васильович Царюк.