Реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ 2020

19 вересня відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

• зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Обрати пункт тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ можливо лише із запропонованих: ВінницяДніпроІвано-Франківськ, Київ,   Львів,  Слов`янськ,  ОдесаХерсон і Харків.

Реєстрація вступників триватиме з 17 по 25 серпня 2020 року.

Вартість спеціально організованої сесії  – 510 грн.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру.

Якщо вступником не буду вчасно сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.

Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Заповніть та підпишіть заяву-анкету,  підготуйте пакет необхідних документів:

• Документ, що посвідчує особу.
  • Облікова картка платника податків.
  • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).
  • Фотокартка для документів (Розмір файлу у форматі jpg або png, який Ви будете надсилати приймальній комісії, має бути не більше 1мб)

Важливо! Вступникам, які реєструвалися на основну сесію ЄВІ/ЄФВВ в Академії та не мають змін у внесених даних дозволяється заповнити тільки заяву-анкету.

Зареєструватися можна в приймальній комісії Академії Державної пенітенціарної служби

1. Особисто в секторі магістерської підготовки (каб 111, 1 поверх).  Наголошуємо на необхідності суворого дотримання всіх карантинних вимог при відвідуванні Академії!
  2. Дистанційно, надіславши заяву-анкету (свої документи) на електронну пошту приймальної комісії Академії (priymalna.komisiya@academysps.com).

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сайті Українського центру автоматично створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З Кабінету вступника абітурієнт має роздрукувати запрошення-перепустку. У даному документі буде вказано місце та час проведення випробувань.

Для складання ЄВІ  вступник має обов’язково мати при собі:

• документ, що посвідчує особу (який був використаний ним при реєстрації на ЄВІ)
  • екзаменаційний листок (оригінал з мокрою печаткою приймальної комісії університету)
  • запрошення-перепустку (роздруковану з Кабінету вступника).

УСПІХІВ!

Додаткова інформація: